image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
road blocker fiyatları
Temmuz 7, 2021

Road Blocker Faydaları

Road Blocker DSP, dedektörlerle donatılmış tek bir ünite olarak tek başına kurulabilir. Diğer ek ürünlerle birlikte otomatik araç kontrol noktaları için bir kanal oluşturabilir. Operasyonda, yüksek teknolojili blokaj segmenti yerden yukarı doğru bir konumda yaklaşık 5 saniye içinde yükselir. Alt konumda yol tıkanıklığı göze çarpmaz, asfalta yaslanır ve SLW köprü kategorisinin çok üzerinde bir ağırlık taşıma kapasitesiyle tekerlekli trafiği destekleyebilir….

 

Ankara Road Blocker, yoğun otoyollarda artan sayıda artan engelleyicileri ortadan kaldırmak için tasarlanmış yüksek performanslı bir araç aksesuarıdır. Bu yüksek teknoloji ürünü araç iki bileşenden oluşur: Road Blocker Gövdesi ve Hidrolik Kontrol Noktaları Sensörü. Gövdesi ön tampon dudağı, yan etekler ve arka tampon dudağını oluştururken Hidrolik Kontrol Noktaları Sensörü bir uzaktan kumanda vericisi ve alıcısı ile hidrolik silindirden oluşur. Her iki bileşen de uzaktan kumanda vericisi ve alıcısı aracılığıyla senkronize bir şekilde çalışır. Araç bir bloğun üzerinden geçtiğinde, Road Blocker gövdesi aşağı doğru iter ve bloğu tampon dudağının altında tutar. Araç test noktasından geçtiğinde Road Blocker bileşenleri devreye giriyor ve bloğu tamponun altına düşecek şekilde kaldırıyor.

Road Blocker Etkinliği

Optimum etkinliği sağlamak için Road Blocker’ların bakımı, bir hidrolik güç paketi ve yüksek basınçlı bir kamyona monte filtre kullanılarak düzenli olarak yapılmalıdır. Doğru şekilde kurulduğunda ve kullanıldığında manuel olarak güncel olmayan kontrol noktalarından kaynaklanan hizmet dışı blokları yönetmede oldukça etkilidir. Maksimum performans ve uzun ömür sağlamak için düzenli bir  denetimi ve temizliği. Ancak artan yakıt maliyetleri ve artan emisyonlarla birlikte bariyer üniteleri filolar için daha uygun fiyatlı bir seçenek haline geliyor. Optimum performanslarında korunmasını sağlamak için  filtreleri de kolayca değiştirilebilir, bu da önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.

road blocker ankara

Yakıt maliyetleri ve emisyonlar son yıllarda önemli ölçüde artmıştır ve bu baskılar  gibi proaktif araç güvenlik programları ile yönetilebilir olsa da, araçların hala potansiyel tehlikelerden korunması gerekmektedir. Hidrolik yol engelleyici gibi yüksek teknolojili bir otomatik güvenlik cihazı dahil edilerek yakıt maliyetleri önemli ölçüde azaltılabilir. Hidrolik güç paketi sistemleri, filo yöneticilerine ve sürücülere, azaltılmış işçilik maliyetleri, maliyet tasarrufu, daha fazla araç güvenliği, geliştirilmiş araç kontrolü ve daha az elektrik kesintisi olasılığı dahil olmak üzere sayısız fayda sağlar. Aşağıdaki makale, bir hidrolik yol engelleyicinin avantajlarına ve filolar için nasıl faydalı olduğuna ilişkin bir genel bakış sağlayacaktır.  Ayrıca mantar bariyer hakkında bilgi almak için tıklayınız

Güvenlik Sistemi

Filoların araç güvenlik sistemlerine hidrolik yol engelleyici eklemeyi seçmelerinin en yaygın nedeni, kargo alanlarına yetkisiz erişimi engellemektir. Düzenli olarak otomatik araç güvenlik sistemi denetimlerinden geçen araçlar, bu sistemlerin takılmadığı araçlara kıyasla çok daha düşük hırsızlık riskiyle karşı karşıya. Güvenlik denetimleri, araç güvenlik sisteminin yasa dışı faaliyetleri tespit etme yeteneğini artırır. Bir güvenlik sistemi, bir kargo tünelinden yasadışı bir eşyanın taşındığını tespit ettiğinde, bir alarm uyarısı devreye girer ve sürücülere aracı derhal durdurmaları için bir komut verilir. Yetkisiz erişim, yasadışı eşya kargo alanından çıkarıldığında alarmı tekrar tetikleyecektir. Bir hidrolik yol engelleyici, bir patlama meydana geldiğinde kargo yüklerinin hasar görmesini veya yok edilmesini de önleyebilir.

 

Road Blocker‘lar, yaklaşan araçların hızını yönetmek için de yaygın olarak kullanılır. Maksimum hızda hareket eden yüksek hızlı araçlar, diğer sürücüler ve yayalar için tehlike oluşturur. Yaklaşan araçlar engellendiğinde, durmak veya yavaşlamak hem çevreye hem de yolculara olası zararı azaltabilir. Kullanmanın ek bir avantajı, araçların kısıtlı alanlara girmesini etkili bir şekilde önleyebilmeleridir.

road blocker fiyatları

Daha önce belirtildiği gibi Road Blocker’lar mevcut araç güvenlik sistemlerine veya yeni araç güvenlik sistemlerine eklenebilir. Yumuşak silindirler, kablolu ve otomatik gibi çeşitli tiplerde mevcuttur. Çoğu ürünler, ağır hizmet kullanımına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Maksimum güvenliği sağlamak için Road Blocker’lar her zaman otoyol sürüşü, bisiklet operasyonları ve araç güvenlik sistemleri konusunda kapsamlı eğitim almış eğitimli profesyoneller tarafından kurulmalıdır. Bu uzmanlar ayrıca belirli durumlarda Road Blocker’ın en etkili kullanımları hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Road Blocker Fiyatları

Road Blocker fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. İşlemindeki diğer bir faktör de kullanım sıklığıdır. Trafik yüküne göre kontrol edilmeli ve ayarlanmalıdır. Bu maksimum etkinliği sağlayacaktır. Road Blocker’lar ayrıca araç çalışmasında başka bir önemli amaca hizmet eder: diğer yol kullanıcıları ve karşıdan gelen trafik tarafından dikkati dağılabilecek diğer sürücülere uyarı cihazları olarak hareket ederler. Otoyolda sürüş kabiliyeti gerektiren herhangi bir araçta kullanışlı bir aksesuardır.

Posted in: Ankara Tags:Road Blocker
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı