image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
road-blocker-ankara
Haziran 7, 2019

Ankara road blocker Korunması gereken bina ve tesis nizamiye giriş kapılarında, güvenliği artırabilmek için çeşitli yol güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Güvenlik sistem kurulum firması olarak, blok bariyer olarak da bilinen road blocker sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz. Ana ve tali giriş kapılarında, girişlerin kontrollü yapılabilmesi için tercih edilmektedir. Road blocker sisteminin varlığı caydırıcı bir etkiye sahiptir. Sistem kurulumu yaparken, farklı güvenlik sistemleri ile entegre olmasını ve desteklenmesini sağlıyoruz. Mekanik bir yapıya sahip olan road blocker sistemleri, çelik gövdeye sahiptir ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Ankara’da deneyimli kadromuz ile tüm kamu ve özel kuruluşlara danışmanlık hizmeti ve sistem kurulum hizmeti veriyoruz.

Road Blocker Fiyatları

Firmamız, Ankara ve Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere en kısa sürede cevap vermekte ve sistem kurulumunu gerçekleştirmektedir. Ankara Road blocker fiyatları bariyer sisteminin özelliklerine, kurulum yeri genişliği ve kullanılacak ebat ölçülerine göre değişmektedir. Güvenlik sistemleri için çok geniş ürün seçenekleri bulunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize, güvenlik ihtiyaçlarına göre ürün seçeneklerini sunuyoruz. Fiyat tekliflerimizi, ürün fiyatları ve kurulum hizmetleri olarak gösteriyoruz. Road blocker sistemleri ile yaşam alanlarına araç girişleri daha kontrollü olacağı için güvenlik en üst seviyede sağlanmış olacaktır. Online sitemiz üzerinden ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyerek, sistem fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim Sayfasına giderek bilgilerimize erişebilirsiniz.

Road Blocker Teknik Özellikleri

Ankara road blocker sistemleri kurulum firması olarak, kullanılacak ürünlerin teknik özelliklerini, projelendirmeye başlamadan önce müşterilerimize gösteriyoruz. Yüksek teknoloji ile çalışan ve dayanıklı malzemeler kullanılan bir sitemdir.

Teknik özellikler olarak şunları gösterebiliriz;

  • Çelik malzemeden üretilmiştir,
  • Hidrolik olarak çalışmaktadır,
  • Uzaktan kontrol edilebilmektedir,
  • Kartlı geçiş ve plaka okuma sistemi ile entegre çalışır,

Road blocker sisteminin tercih edilmesinin nedenleri arasında, sistemin caydırıcı özelliği ile birlikte uzun ömürlü olarak kullanılabilmesidir. Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde, tüm araç girişlerinin kontrol edilmesini sağlarken, kötü niyetli araçların izinsiz girmesini ise tamamen engelleyecektir. Çelik malzemeden üretildiği için oluşabilecek tüm darbelere karşı üstün dayanıklılık özelliğine sahiptir.

Güvenlik Avantajları

Askeri, emniyet, istihbarat, nükleer birimler gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde, araçlı saldırılara karşı en iyi güvenlik sistemi olarak road blocker sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız, sistem kurulumlarını her zaman yeni teknoloji ürünlerini kullanarak ve tüm güvenlik sistemleri ile entegre ederek yapmaktadır. Bu sistemin en büyük avantajı, giriş ve çıkışların, her zaman kontrollü yapılmasını, görüntüleme, plaka okuma sistemleri ile tüm geçişlerin kayıt altına alınmasını sağlamasıdır. Güvenlik sistemini kontrol eden görevli road blocker sistemini açmadan ya da aracın plakası, plaka okuma sistemi tarafından tanınmadan sistem açılmayacaktır. Bu durumda, güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde alınmasını sağlayacaktır. Güvenlik sistemlerine ihtiyacınız olduğunda, firmamız ile hemen iletişime geçebilir ve hem sistem hakkında bilgi alabilir hem de projelendirme işlemlerinin hemen başlamasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Ankara Road blocker sistemlerimiz, giriş çıkışları kontrol altında tutulmak istenilen her yere kolaylıkla kurulabilmektedir. Kullanım alanları olarak, daha çok askeri bölgeler, kamusal alanlar, elçilik yerleşkeleri gibi tüm yüksek güvenlik ihtiyacı hissedilen alanlardır. Stratejik öneme sahip tüm yerlerin güvenliği için yol bloğu olarak da bilinen road blocker sistemleri kurulumları firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız, sistem kurulumu yaparken, giriş yolu genişliğine göre 3 – 4 – 5 metre uzunluğunda bloklar kullanabilmektedir. Kurulum yaptığımızda, blokların açılma ve kapanma süresini 3 ile 8 saniye arasında ayarlıyoruz. Darbelere karşı dayanıklı malzemelerden oluştuğu için tüm kullanım alanlarında, uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Firmamız, kurumlara, tercih edilen sistem özelliklerine göre fiyat seçenekleri sunuyor.

Road Block her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir. Son yıllarda artan terör olayları, bu sistemin ihtiyacını artırmıştır.


Yol Engelleyici

Ankara Road Blocker

ankara road blocker Modüler yapısı sayesinde kurulumu ve sökülmesi kolaydır Hidrolik çalışma sistemi sayesinde nisa otomasyon Ankara road Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyer ler ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Bir road blocker bariyer sisteminde mekanik-elektronik-hidrolik aksam ve tasarım çok önemlidir Saniyeler içinde açılıp kapanır. Otomatik Kapanma, Fotosel güvenliği, Trafik Lambası, Uzaktan Kumanda, Çıkışta araç algılanmasıyla otomatik açılma, Motor Koruma Sistemleri gibi daha birçok üstün özelliği sayesinde hem güvenliğinizi hem de huzurunuzu maksimum seviyede tutacaktır

Nisa Otomasyon ile iletişime geçmek için tıklayınız


Yol Engelleyici

Road Blocker Üretici Firma

Posted in: Ankara Tags:Ankara Road Blocker
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı