image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
Araç Altı Tarama Sistemi
Eylül 7, 2021

Araç Altı Tarama Sistemi,  aracınızın eksiksiz bir üst düzey güvenlik değerlendirmesini sağlamak için tam özellikli bir araç altı incelemesi için bir kızılötesi hat tarama kamerası kullanır. Kapsamlı Araç Altı Tarama Sistemi (UVS), araçlarınızı hırsızlıktan veya hasardan korumak için size birçok avantaj sunar. Yatırımınızı basit, uygun maliyetli bir cihazla koruyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Tam özellikli Araç Altı Tarama Sistemi

Tam özellikli bir araç muayenesi için bir kızılötesi hat tarama kamerası kullanır. Entegre sistem, motor bölmesinin içine gizlenmiş kişiler, bombalar ve biyokimyasallar tarafından sunulan gizli tehditleri etkin bir şekilde tespit eder. Araç tarama sistemi motoru, şasiyi ve plakayı net bir şekilde görmenizi sağlar.

Araç Altı Tarama Sistemi

Araç Altı Tarama Sistemi, aracınızın bütünlüğüne yönelik olası herhangi bir tehdidi algılayan kapsamlı bir araç denetimi sunar. UVS sistemi ile şasiyi ve motor bölmesini net bir şekilde görebilir ve aracınızın iç durumu hakkında görsel bir fikir edinebilirsiniz. Entegre tarayıcı sadece insanlar, bombalar ve kimyasallar gibi potansiyel tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda aracınızın durumuna ilişkin genel bir resim sunar. DAS araç muayene sistemi, ayrıntılı bir kerelik tarama veya isteğe bağlı sürekli bir tarama yapmanıza izin veren iki mod sunar.

 

Araç Altı Tarama Sistemi, motor bölmesine gizlenmiş küçük bileşenleri algılama yeteneğine sahiptir. Tarama teknolojisi, bölmenin yüksek çözünürlüklü görüntüsünü kullanarak bu bileşenleri algılayabilir. Sistem, birçok yeni araç da dahil olmak üzere her marka ve model otomobilde kullanıma uygundur. Bu ekipman, onu ideal bir satın alma seçeneği haline getiren bir dizi kullanışlı işlev sunar.  Kollu Bariyer

 

İsteğe bağlı Yüksek Çözünürlüklü Tarama Kamerası, Araç Altı Tarayıcısının UHP tarama işleviyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tarama, aracınıza yönelik olası herhangi bir tehdidin ve olası dahili sorunların varlığının net bir görüntüsünü vermek için tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlüklü kamera, tüm bölmeyi taramanıza ve motor bölmesi, hava yastıkları ve hatta direksiyon simidi ve pedalların ayrıntılı görüntülerini almanıza olanak tanır. Yüksek çözünürlüklü tarama ile tüm bileşenlerin boyutu ve konumu belirlenebilir.

 

Opsiyonel H.265 Araç Altı Tarayıcı, hem sürücü koltuğu alanını hem de motor bölmesini tarayabilir. İsteğe bağlı H.265 Araç Altı Tarama Kamerasını kullanarak, aracınızın olağanüstü bir görüntüsünü elde edersiniz. H.265 Araç Altı Tarama Sistemi Kamerası, direksiyon kolonu, gösterge paneli, gösterge paneli, kapılar ve plaka çerçevesi dahil olmak üzere aracınızın herhangi bir bölümünü tarayabilir. Bu yüksek çözünürlüklü araç görüntüleme sistemi, aracınızın markasını, modelini, yaşını, rengini ve diğer ayırt edici özelliklerini tam olarak belirleyebilir. Yüz binden fazla kayıt saklama kapasitesine sahiptir. Mantar Bariyer Ankara

 

Opsiyonel Elektronik Araç Altı Tarama Kamerası, H.265 kamera dahil tüm kompartımanı tarama özelliğine sahiptir. Ayrıca yüz binden fazla kaydı saklama özelliğine sahiptir. H.265 Araç Altı Tarama Kamerası, kullanıcıların tüm tarama sonuçlarını birkaç saniye içinde görüntülemesini kolaylaştıran, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

 

Opsiyonel Elektronik Araç Altı Tarayıcı, tüm şasiyi tarama özelliğine sahiptir. Opsiyonel Elektronik Araç Altı Tarayıcı Sistemi, aracınızın şasisinin durumunu her açıdan kolayca görmenizi sağlayan gerçek zamanlı bir video ekranı ile donatılmıştır. Opsiyonel Elektronik Araç Altı Tarayıcısı, araç plakasını, tekerlekleri, jantları, şasiyi ve araç şasisinin diğer ayırt edilebilir parçalarını tarayabilir. Yüz binden fazla kayıt saklama özelliğine sahiptir.

Posted in: Ankara
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı