image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
Mantar Bariyer sistemleri
Temmuz 7, 2021

Mantar Bariyer, tetiklendiğinde ses çıkaran bir yeraltı otomatik kapı açma sistemidir. Bu sistem mantarların altındaki zeminin titreşimini algılayarak çalışır. Titreşimler algılanırsa, açıcı devreye girer ve açılır. Bu bariyerler etkilidir ve Firma kapılarına erişimi kolayca engelleyebilir. Herhangi bir kullanıcının yer altı kapılarını kullanarak Firmaya girmesini veya çıkmasını engelleyecektir.

Neden Mantar Bariyer İşletmeniz İçin Doğru Yatırımdır?

Mantar Bariyer sistemleri pnömatik ve hidrolik olmak üzere iki çeşittir. Led aydınlatmalı mantar bariyer üniteleri de mevcuttur. Ledler çoğunlukla hem hidrolik hem de pnömatik bariyer sistemine entegre edilmiştir. Üniteleri ayrıca otomatik kapı açma, kart okuyucu erişim, fotoğraflı tanımlama ve elektronik kapı matris sistemi ile çalışacak şekilde üretilebilmektedir.

İnovasyon ve teknolojinin hakim olduğu bir pazarda Mantar Bariyer‘in kendine bir iz bırakması şaşırtıcı değil. Yenilik ve teknolojik gelişmeler, bu engellerin gelişmesine ve popülerliğine katkıda bulunmuştur. Bu bariyerlerin yeniliği, uzaktan kumanda, elektronik kapı açma, fotoğraflı tanımlama, giriş/çıkış kontrol sistemleri, LED ürünler ve foto manyetik kontrol sistemleri kullanan otomatik kontrol sistemlerini içerir.  Ayrıca Road Blocker hakkında bilgi için tıklayınız.

Mantar Bariyer ankara Mantar Bariyer fiyatları Mantar Bariyer sistemleri

Mantar Bariyer, kapının girişinde tetiklenen bir iç mekan lazer ışığı içerir. Lazer algıladığında, kapıyı döndüren bir elektrik motorunu etkinleştirir. Bu hareket, bir alarmı tetikleyen bir titreşime neden olur. Alarm, çitin üzerine kurulu bir dokunmatik yüzey, bir dış sinyal veya sesli bir bildirim ile etkinleştirilebilir.

Mantar Bariyer, küçük ve büyük ölçekli çiftlikler için idealdir. Gübre ve bahçecilik ekipmanlarına erişimin korunması gibi her türlü tarımsal ihtiyacı kolayca karşılayabilir. Mantar Bariyerler, araçların, personelin ve eşyaların giriş ve çıkışında maksimum kontrol sağlarken yüksek hacimli trafiğe dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji teknolojisi, etkili sensörler ve yenilikçi tasarımların birleşimi ile Mushroom Barrier, güvenli çiftçiliği garanti eder. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun farklı boyutlarda mevcuttur.

Mantar Bariyer Verimliliği

Güvenlik özelliklerinin yanı sıra, düşük işçilik maliyetleri ve daha iyi mahsul verimi gibi başka avantajlar da sağlar. Bu kontrol sistemlerinin kurulumu çok kolaydır. Kurulumu için minimum el işçiliği gerektiren modüler, tamamen kablosuz bir sistemdir. Beş kapıya kadar yönetebilir ve çok çeşitli kapı boyutları ve mahsul türleri için idealdir. Mantar Bariyerleri de enerji açısından verimlidir ve mahsul verimini %80’e kadar artırabilir.

 

Bunun dışında, piyasadaki en yenilikçi, modernize edilmiş ve tamamen kablosuz güvenlik kontrol sistemlerinden biridir. Ürün, prestijli tarım kuruluşlarından sayısız ödül ve takdir almıştır. Aynı anda beş kapıya kadar izleyebildiğinden, ağır vasıtaların ve insanların etkin bir şekilde taşınmasını ve erişimini sağlar. Herhangi bir çiftçilik operasyonunun özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Mantar Bariyer Fiyatları

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Birçok tarım şirketi ve birkaç çevrimiçi perakendeci, uygun fiyatlarla ürünleri  sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde çeşitli kapı boyutları ve bariyer türleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çoğu ürün, uzun süreli performans sağlamak için yüksek kaliteli galvanizli çelik telden yapılmıştır. Kurulum ve kurulum ücretlerinin yanı sıra bu kontrol sistemlerine de ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Çoğu çevrimiçi satıcı, belirli bir alanda ücretsiz teslimat sunar.

 

Mantar Bariyer, yetkisiz girişleri önlemek için yüksek derecede güvenlik gerektiren Firmalar ve işletmeler için idealdir. Dijital bir kontrol sistemi ile birleştirilmiş, son derece etkili, son teknoloji ürünü, otomatik bir kapı açıcıdır. Bu sistemin benzersiz bir özelliği, alıcı tarafta hareket algıladığında alarmı tetikleyen hareket dedektörüdür. Bu, izleme personelinden hızlı yanıt alınmasını sağlar.

 

Ayrıca Mushroom Barrier, operatörlerin tek bir tıklamayla açma ve kapama gibi çeşitli kapı açma faaliyetlerini programlamasını sağlayan bir dijital kontrol paneli ile birlikte gelir. Panel ayrıca alarmları ayarlama, ışıkları etkinleştirme/devre dışı bırakma, çıkartmaları ve etiketleri etkinleştirme ve devre dışı bırakma ve özelleştirilmiş etiketler oluşturma gibi diğer birçok yararlı işlevi içerir. Gereksinimlere göre hepsini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz, bu da Mantar Bariyeri son derece çok yönlü ve kullanışlı hale getirir. Kapınızı manuel bir kol kullanmadan açmanız veya kapatmanız gerekiyorsa, Otomatik Kapı Açıcı mükemmel bir seçimdir.

Mantar Bariyer Çeşitleri

Mantar Bariyer sistemi ayrıca üç çeşit açıcıya sahiptir: Manuel, Yarı Otomatik ve Otomatik. Manuel olanlar daha küçük işler ve manuel kaldırma için kullanılır. Yarı otomatik kapılar dört tona kadar kaldırabilirken, otomatik kapı açıcılar ağır hizmet uygulamaları için uygundur. Son olarak, son tür olan  Dijital Garaj Kapısı Açıcı, güvenli, güvenilir ve sorunsuz bir çalışma sunan tamamen bilgisayarlı bir mekanizmadır. Uzaktan kumanda ile çalıştırılır.  

Posted in: Ankara
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı