image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr

Road Blocker, yüksek görünürlükteyken yayaların karşıya geçmesini etkili bir şekilde yasaklayan, yüksek görünürlüklü bir bayrak direği/yaya uyarı cihazıdır. Ortalama bir operasyon sırasında, Sentinel Road Blocker saniyede 4 fit hızla yükselir ve alçalır. Bu bayrak direğinde, ünitenin 2 dakikadan daha kısa sürede tamamen çalışmasını sağlayan acil bir hızlı çalıştırma (EFO} işlevi de mevcuttur. Bu özellik, Sentinel Road Blocker’ı, sürücülerin yararına kamu güvenliği tabelaları için en iyi seçeneklerden biri haline getirir, yayalar ve diğer sürücüler.

road blocker fiyatları

Nöbetçi yol engelleyicinin ön ucu, dayanıklı bir toz boyalı alüminyum montaj braketi tarafından desteklenen dayanıklı bir çelik çerçeveden oluşur. Hafif tasarım, çok fazla alan gerektirmeden taşımayı, saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır. Hem çerçeve hem de braket darbelere karşı test edilmiştir ve farklı hava koşullarına sürekli maruz kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Çerçevede bir arka taşıma kolu ve bir ön erişim fişi bulunur. Fiş, ana erişim noktasına hızlı erişim sağlar. Fiş ve zincir, cihazı kilitlemek veya kilidini açmak için kullanılabilir.

 

Sentinel Road Blocker

Okullarda, hükümet binalarında ve diğer ticari ve yerleşim alanlarındaki hassas alanları korumak için kullanılan etkili bir yüksek güvenlikli yol engelleyicidir. Hassas sitelerde yaya trafiğini önlemek için yüksek güvenlikli roadblocker kullanılmaktadır. Bu yüksek güvenlikli roadblocker ile arabalardan ve diğer araçlardan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlanır. Ayrıca darbelere karşı test edilmiştir ve dayanıklı toz boyalı alüminyum gövde ile tasarlanmıştır.

 

Darbelere karşı en yüksek düzeyde dayanıklılık sunduklarından emin olmak için en yeni yol engelleyiciler üzerinde darbe testi yapılır. Hem fabrikada hem de ürün sitenize ulaştığında yapılır. Yüksek güvenlikli yol engelleyicilerin çoğu, darbeye dayanıklı bir poliüretan bariyer ile sağlanır. Bu ürünlerden bazıları, bariyerin araca girmesini önlemek için bir arka ve ön tampon ile tedarik edilir.

 

Bazı yüksek seviye güvenlikli yol engelleyici türleri hem standart hem de premium versiyonlarda mevcuttur. Genel halkın gereksinimlerini karşılamak için standart yüksek seviyeli yol blokları üretilmektedir. Bunlar ticari veya endüstriyel amaçlarla kullanıldığında, üstün düzeyde darbe direncine ve kimyasal ve yangın tehlikelerine karşı daha fazla korumaya sahip olmaları önemlidir.

 

Standart yol bloklarında kullanılan PMMA’nın (poliimid malzeme) daha yüksek seviyesi, malzemenin esnekliğini arttırır ve bloğun genel kullanım ömrünü uzatır. Yüksek kaliteli PMMA kullanan yüksek güvenlikli yol engelleyiciler, kimyasal ve yangın tehlikelerine karşı yüksek düzeyde koruma gerektiren endüstriyel uygulamalar için çok uygundur. Yol engelleyici 1000 mm yüksekliğinde bir engelleme segmentine sahip olduğunda ve ilave güç için ısı kaynaklı kaynaklı bir ön tamponla donatıldığında, aracın genel gücüne katkıda bulunur. Bu kaynaklı ön sakallar ve tampon, düşen yapraklar ve yol kalıntılarından kaynaklanan darbelere de dayanabilir.

 

Yüksek teknolojili roadblocker’lar, yolda istenmeyen araçları önlemenin basit bir aracı olarak hizmet etmenin yanı sıra, artık LED dönüş sinyalleri, dönüş plakaları, çamurluk giderici, ön ızgara korumaları ve çift egzoz sistemleri gibi çeşitli aksesuarlarla geliyor. Bazı modellerde, cihazı uzak bir konumdan etkinleştirmenizi ve devre dışı bırakmanızı sağlayan gerçek bir anahtarlık uzaktan kumandası bulunur. Bu tür tam kapsamlı aksesuarlar, ister evde ister görevdeyken rahatça çalıştırmanıza izin verdiği için yol engelleyicileri daha kullanışlı ve kullanışlı hale getirir.

Road Blocker Ankara

Daha önce de belirtildiği gibi, yol engelleyici başlangıçta istenmeyen araçların otoyolu kullanmasını önlemek için tasarlanmış bir düşman (hvm) olarak tasarlandı. Günümüzde bu kadar geniş bir model yelpazesi mevcutken, en iyi yol engelleyicileri belirlemek giderek daha zor hale geliyor. En iyi yol engelleyiciler, istenmeyen araçların otoyolu kullanmasını önlemek için tasarlanmış bir dost (hmm) olarak tasarlanmıştır. Böyle bir barikat satın almayı seçtiğinizde, özellikle istenmeyen araçların otoyolu kullanmasını önlemek için tasarlanmış bir dost (hmm) olarak tasarlanıp tasarlanmadığını belirlemeniz önemlidir. Yol engelleyici, yalnızca istenmeyen araçların otoyolu kullanmasını önlemek için özel olarak tasarlanmışsa, en iyi yol engelleyicileri kötüden ayırt edebileceksiniz.

Posted in: Ankara
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı