image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
Road Blocker Ankara 2
Eylül 7, 2021

Road Blocker Üreticisi, bu ürün temel olarak yüksek yoğunluklu trafik akışı için ağır hizmet tipi bir çelik yol bariyeridir. Road Blocker Üreticisi, kamyonların, arabaların ve diğer büyük araçların kısıtlı veya kapalı alanlara girmesini engellemek için kullanılır. Genellikle galvanizli çelik veya polistiren köpükten yapılırlar.

Road Blocker Üretici Firmaları

Road Blockerlar Üreticisi olan firmalar  bu ürünleri hem araç hem de yaya trafiği için kullanılır. Bunun amacı, kısıtlı veya kapalı alan içerisinde kontrollü ve korumalı bir yaya ve araç hareketi sağlamaktır. Bu yol blokları genellikle, seyahat şeritleri ve bordürler boyunca çeşitli yönlerde birkaç fit uzayan ağır ölçülü çelik bir çevre bariyerinden oluşur. Yol bariyerlerinin maksimum etkinliğini sağlamak için iki tip yol engelleyici kombinasyonu mevcuttur: kapı sistemi ve yükselen yol engelleyiciler.

Road Blocker Ankara

Road Blocker’lar genellikle şu özelliklere sahiptir: çelik bir çevre bariyeri ve bir çelik kap içeren bir zemin çivisi veya bir tambur. Tahrik ünitesi hidroliktir, ancak herhangi bir nedenle elektrik kesintisi olursa, manuel el krank pompası kullanılarak yol engelleyiciler manuel olarak kaldırılabilir veya indirilebilir. Road Blocker Ankara yol engelleyiciler, çelik bir kap içeren çelik bir varil ile donatılmıştır. Bardak, bariyerlerin yan duvarı görevi görür. Çok şeritli bir durumda genellikle dört ila altı bu tür birim vardır.  Road Blocker

 

Bariyer sadece araç trafiğini kontrol etmek için kullanılmaz, aynı zamanda yayaları kontrol etmede de çok etkilidir. Yayaları belirli alanlardan uzak tutmada oldukça etkilidir. Ne tür bir yol bloğu kullandığınız önemli değil, birincil işlev trafiğin kısıtlı veya kapalı bir alana ilerlemesini durdurmaktır. Trafiğin bir barikattan geçmekten başka seçeneği olmadığında, araçların genellikle barikatı aşması gerekir. Bu şekilde tüm hareketli trafiğin yol bloğundan geçmesini sağlar.

Ankara Road Blocker yerli üretim 

 Hidrolik yol engelleyicilerin avantajlarından biri, kullanımlarının kolay olmasıdır. Tek bir düğme ile kontrol edilirler ve bu, öğrenmesi ve ustalaşması yeterince kolaydır. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz bu yol bloklarının sadece birkaç çeşidi olduğundan, seçiminizi yaparken yanılma şansınız yok. Seçeceğiniz road blocker Üreticisi tipi, road blocker’ı yerleştirmek istediğiniz yerde mevcut trafik tehlikesine göre belirlenmelidir. Temel olarak üç tür yol engelleyici vardır  manuel, otomatik ve dijital.

 

Road Blocker Üreticisi , yol engellemenin en yaygın türüdür. Kurulum için herhangi bir ek donanım veya araç gerektirmeyen bağımsız bir ünitedir. Kurulumu kolay bir ünite olduğu için normalde ekonomiktir. Bununla birlikte, manuel tam derinlikli yol engelleyicinin çarpışma testi yapılmadığını ve bu nedenle bir araç aksesuarı olarak değil, bir güvenlik cihazı olarak ele alınması gerektiğini unutmamak önemlidir.

Road Blocker Ankara 2

İkinci tip yol blokajı ise otomatik bariyerli yol bariyeridir. Road Blocker Üreticisi Bu, manuel yol engelleyiciye çok benzer ancak yoğun trafikte kullanıldığında daha güvenilirdir. Ayrıca kurulum gerektirmemesi ve diğer araçlara çarptığında kırılmaması nedeniyle en popüler yol tıkanıklık türüdür. Kurulum için ek araç veya donanım gerektirmediğinden, düşük bütçeli bireyler için bile uygun fiyatlı olabilir. Bununla birlikte, manuel tam derinlikli yol engelleyici gibi, otomatik bariyer de çarpışma testinden geçmemiştir ve bu nedenle bir araç aksesuarı olarak değil, bir güvenlik cihazı olarak değerlendirilmelidir.  Ayrıca mantar bariyeri de inceleyebilirsiniz.

Road Blocker 

Son olarak, yüksek güvenlikli yol blokerleri olarak bilinen üçüncü tip yol ablukaları, etkinlik ve güvenlik açısından en güçlü ve etkilidir. Yüksek güvenlikli yol blokajları, hükümet binaları ve hükümet tesisleri gibi yüksek güvenlikli alanlar için en iyi seçenektir.Road Blocker Üreticisi Bu yol blokajları çarpışma testinden geçmiştir ve ağır araç saldırılarına dayandığı kanıtlanmıştır. Buna ek olarak, yüksek güvenlikli yol barikatları, bir araç saldırısı olduğunda alarm veren yüksek teknolojili alarmlarla da kurulur. Bir işletmeniz varsa veya aracınızı diğer araçların saldırılarına karşı korumanız gerekiyorsa, yüksek güvenlikli bir yol engelleyici seçmek en iyi seçenek olacaktır.

Posted in: Ankara
Ankara web tasarım | Ankara seo uzmanı