image
Adres
Keresteciler 4.cd. 16.sk. No:1
Telefon
+90 (312) 395 98 33
Email
info@nisaotomasyon.com.tr
mantar bariyer ankara
Aralık 23, 2020

Mantar Bariyer Ankara

Bina ve otopark alanlarına, araç girişlerini düzenleyen sistemler, güvenlik önlemlerinin alınmasını kolaylaştıracaktır. Mantar Bariyer Ankara Firmamız, bariyer sistemleri hizmetleri ile kullanım alanlarına göre bariyer seçenekleri sunuyor. Mantar bariyer  çeşitleri, teleskopik, sabit ve manuel olarak tercih edilebiliyor. Araç geçişlerine tamamen kapatılmak istenilen alanlar için sabit mantar bariyerleri öneriyoruz. Araç geçişlerin yüksek güvenlikli olarak sağlanması gereken yerlerde, teleskopik ya da hidrolik mantar bariyerler, araç geçişinde açılıp kapanacaktır. Bizler, tamamen, müşteri beklentisine ve kullanım alanı durumuna göre seçenekler sunuyoruz.

Mantar Bariyer Fiyatları

Yoğun güvenlik tedbirleri alınması gereken yerlerde kullanılmak istenilen mantar bariyerler için firmamızdan, fiyat teklifleri alabilirsiniz. Öncelikle, bariyer sisteminden beklentilerinizi belirlemelisiniz. Kullanım alanına göre seçtiğiniz bariyer sisteminde, mantar bariyer fiyatları sabit, manuel ya da hidrolik, teleskopik özelliklerine göre değişecektir. Kurulum yapılacak bariyer adedi, sistem özellikleri, zemin üst yüksekliği, bariyer çapı, açma kapama hızı, çalışma basıncı gibi özellikler fiyatları etkileyecektir. Firmamız, müşteri beklentilerini karşılamak için uygun fiyat seçenekleri oluştururken, bariyer sistem fiyatı, montaj ve nakliye fiyat hesaplamalarını ayrı yapmaktadır. Firmamız ile iletişime geçenler, kullanım amaçlarına ve tercih ettikleri ürün türüne göre fiyat teklifi alabilecektir.

Bariyer Sistemleri

mantar bariyer ankaraGüvenlik dünyanın her yerinde insanlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Mantar bariyer Ankara Birçok alanda, güvenliğin yeterli oranda sağlanabilmesi için insan gücü yeterli olmamaktadır. Ankara mantar bariyer firması olarak, kurulumunu yaptığımız bariyer sistemleri ile alınacak güvenlik önlemlerini artırmakta ve kolaylaştırmaktayız. Bariyer sistemleri ile ön görülemeyen birçok tehlikenin önüne geçilebilecektir. Firmamız, hem kaliteli olması hem de kullanıldığı yerlerde görsel sorun oluşturmaması nedeniyle mantar bariyerleri tercih ediyor. Yerel yönetimler ve büyük şirketler, araç trafiğini kontrol edebilmek için bariyer sistemlerini tercih ediyorlar.

Bariyer sistemi seçimi tamamen, kullanım alanına ve beklentiye bağlı olarak değişmektedir. Firmamız, uzmanları aracılığı ile sistem talebinde bulunan tüm müşterilerine yardımcı olmakta, sistem özellikleri hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Darbelere karşı dayanıklı olduğu, paslanmaz malzemeden yapıldığı için mantar bariyerler daha çok tercih edilmektedir.

Mantar Bariyer Özellikleri

Yerli Üretim Mantar bariyerlerle ilgili, firmamız özel çalışmalar yapmakta ve engelleyici, caydırıcı özelliğini artırmaya çalışmaktadır. Özel üretim bariyer sistemleri ile tüm beklentileri karşılamaktadır. Bariyer özellikleri çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor.

  • Manuel mantar bariyer,
  • Hidrolik mantar bariyer,
  • Silindir mantar bariyer,

Tüm Mantar Bariyer Ankara sistemleri, araç çarpsa bile bozulmayacak ve çalışmaya devam edecektir. Firmamız tüm bariyer sistemlerini dayanıklı özelliklere sahip olacak şekilde üretmektedir. Yoğunluğun yaşandığı yerlerde bariyer sistemi en iyi çözüm yöntemi olarak kullanılmaktadır. Hidrolik mantar bariyerler, kullanım yerine göre ikili, üçlü, dörtlü bariyer bloklarından oluşmaktadır. Trafiğin kontrolü ve aksamaması için açılıp kapanma süreleri 4 -5 saniye olarak ayarlanmaktadır. Elektrik kesinti durumlarında, manuel olarak açma kapama yapması sağlanmaktadır. Paslanmaz ve çürümeye karşı dayanıklı malzeme özelliklerine sahiptir. Ayrıca Road Blocker Ankara Ürünümüze link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mantar Bariyer Kullanım Alanları

Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulan her alan için firmamızdan, mantar bariyerlerle ilgili bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Mantar bariyerlerin gelen olarak kullanıldığı alanlar şunlardır.

  • Bina girişleri,
  • Tesis girişleri,
  • Otopark girişleri,
  • Alışveriş merkezleri,
  • Yerel yönetim tarafından trafiğe kapatılan özel alanlar,

Gelişmiş sistemler sayesinde, mantar bariyerlerin kullanım alanı çok geniştir ve araç trafiği kontrol edilmek istenilen her yerde kullanılabilmektedir. Mantar bariyerlerin kullanıldığı yerlerde, giriş çıkışlar her zaman daha denetimli olacaktır. Firmamız, otomasyon sistemine entegre edilen bariyer sistemi kurulumları yaparak, birçok sorunu ortadan kaldırıyor ve güvenlik seviyesini artırıyor. Kullanım alanının yapısına ve kullanım amacına göre bariyer seçenekleri sunuyoruz. Detaylı bilgi için Nisa Otomasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Grup halinde çalışan mantar bariyer Ankara açılma ve kapanma tamamen eş zamanlı olup tüm mantarlar aynı anda inip aynı anda kalkmaktadır. Sistem çevreyle uyumu, çok hızlı çarpmalarda bile gösterdiği yüksek mukavemet, yıllarca sorunsuz çevre şartlarına (yağmur, kar, çamur, iklim koşulları v.b) dayanımı ile yüksek güvenlik geçiş sistemleri arasında kendini bir adım öne çıkarmaktadır.

Posted in: Ankara Tags:Mantar Bariyer Ankara